Клініка відновного лікування професора Горша об’єднує можливості і технології сучасної медицини і великий цілющий ресурс  методів східної медицини, що дозволяє досягати успішних результатів в лікуванні широкого спектру захворювань як у дорослих, так і дітей.

Після уточнення або постановки діагнозу, досвідченими лікарями нашої клініки проводиться лікування за допомогою, як загальноприйнятих, так і авторських запатентованих методик лікування і профілактики захворювань, різних больових синдромів і патологічних станів .

 .

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

Розроблені нами методики застосовуються для лікування і медичної реабілітації дорослих і дітей у сфері: больові синдроми  різної локалізації.

В лікуванні захворювань опорно-рухового апарату: остеохондроз і його ускладнення (остеопороз, періартрит, протрузії і грижі дисків хребта, спондилоартроз, радикуліт), подагра, посттравматичні ускладнення

Терапії  внутрішніх хвороб :

  • вегегето-судинна дистонія, мігрень, гіпертонічна хвороба 1-2 ст., тонзиліти, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, неврити (лицьового,
  • трійчастого, сідничного нервів) 
  • часті і/або тривалі застудні захворювання у дітей і дорослих
  • метаболічний синдром, ожиріння 1-3ст., цукровий діабет 2 типу
  • В урології і сексології: хронічний цистит, хронічний простатит, порушення потенції
  • В проктології і гастроентерології: запори, геморой, хронічний гастрит і гастроентерит
  • В гінекології: порушення менструального циклу, клімактеричний синдром, безпліддя, хронічні запальні захворювання.

Як базовий метод відновного лікування в Клініці, ми застосовуємо диференційовані методики рефлексотерапії – голковколювання, прогрівання точок, вплив багатоголкового валику і гомеосiніатрії (введення в біологічно-активні точки лікарських засобів, переважно гомеопатичного складу).

Активізація внутрішніх резервів організму, яка стимулюється голкорефлексотерапією, корегує обмінні процеси і вагу, а також сповільнює процеси старіння, допомагає  досягти успіху у боротьбі зі стресом та шкідливими звичками.

Особливо треба відмітити застосування авторських методик рефлексотерапії (РТ) в лікуванні та реабілітації хворих дитячим церебральним паралічем, різними видами акушерського  паралічу (Дюшена Ерба та.ін).Також відмічені значні позитивні результати в лікуванні дітей із затримкою психо-мовленнєвого розвитку, з проявами аутистичного спектру. Також голкорефлексотерапія ефективна при порушеннях імунних механізмів (часто і тривало хворіючі діти (ГРЗ, ГРВЗ), хворі хронічним тонзилітом, хворі аденоїдитом, бронхітом, алергічними захворюваннями).

ДЕТАЛЬНІШЕ

м. Одеса, вул. композитора Ніщинського, 28

час прийому: з 13.30 до 17.00

Горша Василь Іванович

096 33 28 396

Горша Оксана Вікторівна

067 98 10 776

Школьний Андрій Петрович

096 792 66 48


КЛІНІКА ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ПРОФЕСОРА
ГОРША
ВІДГУКИ

Обмеження і протипоказання для лікування.

Ключовою умовою для успішного результату лікування є здатність відповідних органів і систем до відновлення, збереження у них внутрішнього ресурсу для повернення до попереднього стану. На пізніх стадіях захворювання (наприклад, кінцевої стадії артрозу, коли суглобовий хрящ практично повністю відсутній), ефективність методу буде значно нижче.

Таким чином, термінальні анатомічні стани є обмежуючим фактором для використання практикуються нами методик відновного лікування – рефлексотерапія, гомеосініатрія, тракційне витягнення хребта і суглобів. 

Дані методи незастосовні також у клінічній психіатрії та онкології. Також протипоказанням є: хвороби крові та кровотворних органів (спадкові гемолітичні анемії, порушення згортання крові, пурпура та інші геморагічні стани); гострі інфекційні захворювання і гарячкові стану неясної етіології; хронічні інфекційні захворювання в стадії загострення (туберкульоз і ін.); декомпенсовані захворювання серця, легенів та інших внутрішніх органів; інфаркт міокарда; венозні тромбози та емболії в гострому періоді; різке виснаження і фізичне перенапруження; обмороження і запальні процеси м’яких тканин і шкіри в місцях постановки голок.