Апаратний масаж

БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ, ОЗДОРОВЛЕННЯ, СХУДНЕННЯ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ!

Радикальна альтернатива корекційної пластичної хірургії і болючим інвазивним процедурам!

  • всього тіла (для схуднення, релаксу, виведення зайвої води); 
  • проблемних ділянок (спина, боки, живіт, бедра та сідниці.).

Проводиться як для лікування та оздоровлення (розробка міофасциальних блоків, тригерних зон та точок, лімфодренажу, релаксу, тощо), так і з косметичною метою.

Максимальну ефективність впливу отримуємо при комплексному підході, сполучаючи послідовно вплив вакуумно-роликового та вібромасажу (що є базовими) із залучення кавітації та RF- ліфтингу на певних етапах:

Вплив вакуумно-роликового та вібромасажу (як окремо, так і у сполученні (послідовно)) бажано проводити курсом 10-15 процедур із перервою від 1 до 3 днів між сеансами.

Кавітацію підключаємо до впливу з другої або з третьої процедури 1 раз на 7-10 днів , курсом від 5 до 10 сеансів.

RF- ліфтинг задіюємо після 7-10 процедури масажів (або у якості окремого впливу) 1 раз на 10-14 днів, курсом від 3 до 7 процедур.

ЯКИЙ ВПЛИВ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ НАШІ АПАРАТИ?

Крім, безумовно, покращення загального самопочуття та якості життя!
За допомогою вакуумно-роликового масажу, імпульсного впливу вібромасажу, RF-прогріву і кавітації забезпечується:

  • лікування целюліту та вирівнювання шкірного рельєфу;
  • схуднення та зменшення об’ємів тіла, покращення його контуру за рахунок ліфтингу;
  • поліпшення кровообігу і нормалізація лімфотоку;
  • прискорення регенерації клітин і омолодження шкірнихпокривів;
  • вироблення організмом власного колагену;
  • позбавлення від набряклості;
  • локальне підвищення шкірного імунітету;
  • усунення мязово-фасціальних блоків, спазмів та болю.

Процедури проводить дипломована медсестра з фізіотерапії. Процес контролюється лікарями Клініки. При бажанні можлива консультація лікаря та посилення ефекту схуднення і оздоровлення за допомогою методів голкотерапії (влив на точки вушної раковини та/або тіла).

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ АПАРАТ, ЯКИЙ ВОЛОДІЄ ФУНКЦІЯМИ ДЛЯ КОМБІНОВАНОЇ ТЕРАПІЇ: LPG-ТЕРАПІЯ (ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ ВПЛИВ); КАВІТАЦІЯ ТА RF-ЛІФТИНГ:
ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ ВПЛИВ (LPG)

забезпечує глибоке та об’ємне розминання шкіри та жирового прошарку, який притримує вакуумна аспірація. Тканини забезпечуються киснем, покращується обмін речовин. Ваша шкіра оновлюється та зміцнюється, стає пружною та гладкою. Зміцнюються судини, відновлюється тонус м’язів та шкіри. Крім того, вакуумний апарат для масажу може використовуватися при болях у м’язах, зокрема спини, забезпечуючи виражений лікувальний ефект;

КАВІТАЦІЯ 

ультразвукова ліпосакція. Ультразвук впливає на жирову тканину та створює бульбашки. Потім відбувається мікророзрив бульбашок, у яких найбільше жиру, що виводиться природним шляхом.

RF- ЛІФТИНГ

відбувається за рахунок розігріву тканинних структур під впливом RF-імпульсів: насамперед вони діють на еластин і колаген, які мають білкову природу. При термічній дії білок починає скручуватися в пружні спіралі, забезпечуючи тим самим ефект потужного ліфтингу. Під впливом радіочастот у підшкірно-жировій клітковині активується ліполіз, стимулюючи розщеплення жиру на гліцерин та жирові кислоти.

ВІБРОМАСАЖ 

помітно впливає на стан шкіри і м’язову тканину. У процесі коливань масажера розширюються судини, збільшується приплив крові, клітини насичуються киснем – все це призводить до збільшення працездатності, посилення кровообігу, зникнення набряків та зменшення проявів целюліту. Стабілізація роботи сальних залоз позитивно позначається на еластичності шкіри та її загальному зовнішньому вигляді. При регулярному вібромасажі сідниць та стегон помітно зменшується целюліт, зникає «апельсинова кірка». Також вібромасаж сприяє усуненню міофасциальних блоків, спазмів та болю.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

до всіх апаратних процедур по тілу: захворювання у стадії декомпенсації, підвищений кров’яний тиск на момент процедури, наявність кардіостимулятора; гострий запальний процес, підвищена температура тіла, астма, тромбоз глибоких вен, онкологія і т. д.; епілепсія, порожнинні операції живота до 6 місяців, кесарів розтин до 6 місяців, геморагічна хвороба, травма або кровотеча; вагітність; наявність медичних пластмасових деталей або імплантів зі штучним наповненням у зоні впливу; наявність металу усередині тіла; за алення шкіри, висип чи набряк; непереносимість тепла.